پودر کلاژن

 

پودر کلاژن

کلاژن فراوان ترین پروتیٔین بدن است که بیش از ۳۰ درصد پروتیٔین های بدن ما را تشکیل میدهد و در ساختار پوست و مو، مفاصل،تاندون ها، رگهای خونی، استخوان ها و ماهیچه ها نقش حیاتی دارد. با افزایش سن، تولید کلاژن در بدن کاهش یافته و این امر باعث پیری زودرس، چین و چروک، خشکی پوست، افتادگی پوست، آرتروز و پوکی استخوان(به ویژه در زنان یایٔسه) می شود.همچنین وجود این پروتیٔین در بدن از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث تحریک رشد مو و کاهش سفید شدن مو می گردد.
‎کلاژینو نوع منحصر به فرد با قابلیت جذب بسیار بالا از کلاژن ماهی می باشد که در اروپا از مواد اولیه مرغوب پوست ماهی تهیه میگردد.
همچنین مصرف این پودر باعث کاهش درد و التهاب در افرادی که دچار آرتروز و ساییدگی مفاصل هستید، می‌گردد. ‎هر ساشه از کلاژینو حاوی پنج گرم پروتیٔین خالص کلاژن بدون شکر می باشد که در هر نوع نوشیدنی سرد یا گرم قابل استفاده است.
.
کشور تولیدکننده: فرانسه🇫🇷 ‎پ.ن: افرادی که در حین یا بعد از رژیم کاهش وزن، دچار افتادگی پوست و یا لاغری صورت شده اند؛میتوانند از این محصول (با خیال راحت بدون دغدغه افزایش مجدد وزن) برای حل این مشکلشان استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *